Maximálna regenerácia pre maximálny výkon. - 2

Maximálna regenerácia pre maximálny výkon.

Maximálna regenerácia pre maximálny výkon.

Či už ste profesionálny, hobby alebo len rekreačný športovec, každý z nás chce dosiahnuť čo najlepší výkon a v príprave je pre nás mimoriadne dôležitý každý jeden detail. Snažíme sa byť dôsledný pri výbere a konzumácii potravín, dodržiavaný tréningových programov, neraz investujeme nemalé finančné prostriedky do drahého vybavenia a podobne. Ale keď príde na radu regeneráciu nevieme ako ďalej. Nevieme ako správne a efektívne regenerovať, aby sme dosiahli čo najlepších výsledok. Posledné štúdie dokazujú že až 78% športovcov, nevie ako správne regenerovať alebo dokonca regeneruje zle. Čo ma v konečnom dôsledku nepriaznivý vplyv na náš výkon. Pretože pri cvičení, naše telo produkuje kyselinu mliečnu ako odpad, ktorá spomaľuje regeneráciu svalov. Čím nižší je obsah kyseliny mliečnej, tým rýchlejšie môžu naše svaly zregenerovať a tým rýchlejšie sa môžete vrátiť k efektívnemu tréningu.

Regenerácia je stále v dnešnej dobe veľmi podceňovaná a neberie sa ako súčasť tréningového procesu. Čo je veľká škoda, pretože sa ukazuje že práve regenerácia ma veľmi pozitívny dopad na skvelý výkon športovca . A preto by sme Vám chceli predstaviť spoločnosť Reboots ktorá prišla s informatívnymi regeneračnými doplnkami, ktoré nie len že urýchľujú regeneráciu ale teraz sú aj cenovo dostupné pre každého rekreačného športovca.

Reboots

Nemecká spoločnosť Reboots prišla na trh s inovatívnými masážnymi nohavicami ktoré vytvárajú celoplošnú kompresiu a tím prispievajú ku kvalitnej regenerácii. Regeneračné nohavice Reboots pomáhajú vášmu organizmu odvádzať metabolické odpadové látky (kyselinu mliečnu, kyselinu močovú, a ďalšie), ktoré sa produkujú počas športového výkonu a ich zvýšená koncentrácia spomaľuje proces regenerácie. Aktívne tak zabraňuje nežiadúcim príznakom po cvičení, ako sú napätie, bolesť a opuchy svalov. Výsledkom je významný nárast výkonnosti s využitím rovnakých tréningových stimulov a s kratším časom regenerácie.

Reboots regeneračné nohavice Vás dostanú rýchlejšie späť na nohy.

Ako často sa regeneračné nohavice Reboots môžu používať :

V podstate regeneračné nohavice Reboots môžete používať takmer dennodenne. Ideálna doba jednej terapie sa pohybuje v rozmedzí od 30 až do 50 minút. Neexistuje špecifikovaná doba trvania alebo frekvencia používania ktorýchkoľvek regeneračných nohavíc Reboots.

Využitie regeneračných nohavíc Reboots :

1.      Priamo po náročnom tréningu :  regeneračné nohavice Reboots Vám pri použití priamo po tréningu pomôžu rýchlejšie zredukovať vyprodukovanú výslednú kyselinu mliečnu a zároveň zregenerovať po namáhavom tréningu.

2.      Pri relaxácii : Mali ste ťažký tréning alebo vyčerpávajúci deň a chcete si večer oddýchnuť?  A čo tak skvelá masáž od Reboots Vám v tom pomôže.

3.      Pri zahrievaní pred pretekmi alebo pred náročným tréningom : Regeneračné nohavice Reboots NIE SÚ prioritne určené na rozohriatie pred tréningom, no aj napriek tomu faktu, ich mnohý športovci presne na tento účel regeneračné nohavice využívajú. Športovci ktorý regeneračné nohavice Reboots takto využívajú majú veľmi pozitívne skúsenosti s krátkou aplikáciou pred tréningom. Aplikácia  by však mala byť krátka a pri nízkom tlaku.

Bez ohľadu na to, kedy regeneračné nohavice Reboots použijete, držte nohy počas aplikácie čo naj-rovnomernejšie a ideálne horizontálnej polohe a dbajte na to, aby hadice prívodu vzduchu neboli zaseknuté. Predlžujete tak životnosť svojich regeneračných nohavíc Reboots.

Výkon namiesto stagnácie

Vedecké štúdie preukázali významný pokles fyzických strát, keď športovci používali regeneračné nohavice Reboots hneď po športovom výkone. Reboots Vám pomôže k vašim osobným rekordom pokiaľ ostatní nestačia s vami držať krok. Používajte túto regeneračnú aplikáciu, ako vášho „tréningového partnera“  v prestávkach medzi vašimi kvalitnými tréningovými vrcholmi a výsledok sa zaručene dostaví.

Zostaňte mobilný a funkčný

Regeneračné nohavice Reboots Vám ponúkajú príjemnú a kompresnú masáž bez obťažujúcich účinkov. Skvelá uvoľňujúca masáž svalov môže viesť k menšiemu svalovému napätiu, bolesti a opuchu svalov – najmä v akútnych prípadoch, napríklad po veľmi náročnom športovom výkone. V štúdiách bolo dokázané, že kompresná masáž zlepšuje rozsah pohybu športovcov (Range of motion). Získaná mobilita znižuje riziko zranenia a umožňuje kvalitnejší výkon.

Pre koho sú produkty Reboots určené :

Všetky produkty spoločnosti Reboots, sú určene na každodenné použite a je úplne jedno či ste profesionálny športovec, alebo bežný pracujúci človek. Regeneračné nohavice Reboots sú tak fenomenálne a tak univerzálne, že ich použivanie prináša úžitok všetkým.

Výhody pre bežných ľudí :

Regeneračné produkty Reboots nie len že zlepšujú ale pri dlhodobom používaní dokonca odstraňujú : metabolické problémy, lipedémy, poruchy lymfatického systému, kŕčové žily, opuchy nôh, celulitída, cievna insuficiencia.

Výhody pre športovcov :

Viaceré vedecké štúdie nám ukázali výraznú redukciu v úrovniach krvného laktátu, (merateľné hodnoty únavy svalov) počas používania “regeneračných nohavíc Reboots”.  Regeneračné nohavice Reboots umožňujú športovcom dosiahnuť vysoké výkonnostné úspechy a vďaka nim môžu čas regeneráciu využiť oveľa efektívnejšie. Veľkým benefitom nie sú len ľahšie nohy, ale aj zvýšený rozsah pohybu a zníženie rizika zranenia.

Kedy NIE JE vhodné používať produkty Reboots

Pokiaľ ste alebo mate niektoré z nižšie uvedených, používanie Reboots produktov nie je pre Vás vhodne.

ZOZNAM : neliečená hypertenzia, kardiostimulátor, tehotenstvo, onkologickí pacienti, vysoké štádium kŕčových žíl, cievne implantáty v dolných končatinách.

V budúcom článku si regeneračné nohavice Reboots trochu viac do detailov.

Ak vás zaujíma niečo, čo ste v tomto príspevku nenašli, pokojne nám napíšte.

Dovidenia priatelia pri ďalšom blogovom príspevku.