Reboots : Regeneračné produkty - 2

Reboots : Regeneračné produkty

Regeneračné produkty Reboots : technické a užívateľské detaily.

Rozhodli ste sa kúpiť si Reboots regeneračné nohavice? Alebo premýšľate, že chcete niekoho obdarovať ? No neviete ktorú veľkosť Reboots skutočne potrebujete? Dali sme dokopy najdôležitejšie informácie, ktoré Vám pomôžu vybrať si tu správnu veľkosť ako aj zistiť ako produkty Reboots fungujú.


Ako používať regeneračné nohavice Reboots :

1. Oblečte si nohavice a zazipsujte sa

Zasuniete hadicový adaptér do kompresora a zapnite ho. Tip 1: Reboots odporúčame použiť hneď po tréningu na 30–50 minút.

2. Vyberte si program a čas

Vyberte si jeden zo šiestich individuálnych programov a nastavte si čas aplikácie. Môžete to urobiť ručne, alebo ovládačom. Tip 2 : pozrite si dostupné programy (nižšie v článku)

3. Stlačte štart a relaxujte

To je ono. Teraz sa uvoľni a Reboots urobí zbytok. Relaxujte!

Rozdiel medzi programami Reboots :

Existuje šesť rôznych programov( A,B,C,D,E,F). Sú rozdielne v tom, ako sa nafukujú vzduchové komory. Tento diagram zobrazuje napríklad činnosť programu A – FLOW . V tomto konkrétnom programe je osem komôr napĺňaných vzduchom postupne jedna po druhej. A tak sa vytvára jednokomorová vzostupná vlna. Program vždy začína od prvej komory (špička nohy) až po ôsmu komoru na stehne. Pri nafúknutí poslednej komory, začína nová, tá istá perióda. V závislosti od programu trvá jedna perióda 2-3 minúty.

Reboots ponúka 6 základných masážnych programov :

 • Program A – FLOW : Využíva cielený tlak a je preto vhodný na uvoľnenie svalov. Vždy je nafúknutá len jedna komora
 • Program B – INTENSE : Spojitý tlak zabraňuje spätnému toku. Preto je tento masážny program najideálnejší na „prepravu laktátu“. Ako neskúsený užívateľ by ste si mali najprv zvyknúť na tento program pomaly, potom, čo ste na si zvykli na program A – FLOW .
 • Program C – DOUBLE :  Tento program je ideálny pre krátke aplikácie. Je veľmi podobný programu A – FLOW , ale vždy dve komory sú priamo nafúknuté. Tento program ponúka až dvojnásobný počet opakovaní za rovnaké časové obdobie. Preto skracuje trvanie aplikácie.
 • Program D – IMPULSE : Stručný a intenzívny, takto je tento program navrhnutý, aby maximalizoval počet kompresných iterácií (patologické alebo liečebné uzavretie telových dutín, najmä stien ciev) a je vhodný najmä pre krátke, veľmi intenzívne aplikácie.
 • Program E – INTENSE DOUBLE : Umožňuje vlnitú masáž, kde sú dve komory nafúknuté nepretržite. Tým sa zabraňuje spätnému toku odpadových produktov, ktoré sa odstraňujú masážou. Umožňuje veľmi dôkladné využitie.
 • Program F – INTENSE FLOW : Niekoľko komôr sa nafúkne nepretržite, aby sa zabránilo spätnému toku. Je ideálny na odstránenie laktátu a je menej intenzívny ako program B – INTENSE, pretože nohy sa neustále lisujú.

Technické parametre produktov Reboots :

 • produkty Reboots disponujú 8 individuálnymi vzduchovými komorami a v kombinácii s vysokým tlakom umožňuje efektívne “vytláčanie” metabolitov z nôh a rúk, čím ovplyvňuje nielen nohy a ruky, ale aj organizmus ako celok.
 • možnosť de-aktivácie jednotlivých komôr (napr. v prípade zranenia alebo v miestach zvýšenej bolesti)  
 • celkovo až 8 úrovní tlaku od 30 – 240 Torr
 • nastaviteľný čas aplikácie od 5 minút až po 90 minút
 • v ponuke sú až tri veľkosti v rozmedzí od 150 cm až do 200 cm (M, L, XL) a to po cca 15 cm telesnej výšky
 • Individuálne masážne programy ( programy pre krátky, dlhý a veľmi intenzívny masážny cyklus)

Veľkosti regeneračných nohavíc Reboots :

Reboots regeneračné nohavice sú dostupné až v troch veľkostiach :
 • veľkosť M: dĺžka do 81cm. Pri menšom obvode stehna odporúčame použiť vyšší tlak pre efektívnu aplikáciu.
 • veľkosť L:  dĺžka 82 – 88cm. Najbežnejšia veľkosť.
 • veľkosť XL: dĺžka 89cm +
Ako zistiť správnu veľkosť regeneračných nohavíc Reboots :

Pokiaľ chcete zistiť, ktorá veľkosť je pre Vás tá pravá, odporúčame Vám si zmerať dĺžku vnútorného švu na nohaviciach. Pretože výber veľkosti podľa telesnej výšky nemusí byť presný. Krátke video vám pomôže pri správnom meraní a výbere veľkosti = KLIK VIDEO TU

Správna veľkosť regeneračných nohavíc Reboots

Vo všeobecnosti platí, že nohavice by mali byť vytiahnuté čo najvyššie, a to tak aby špičky vašich nôh mierne pretŕčali cez spodný koniec nohavíc. Pri takto „oblečených“ nohaviciach si môžete byť viac ako istý, že aplikácia pôsobí správne.

Vyskúšanie regeneračných nohavíc Reboots

Nie ste si ešte istý výberom správnej veľkosti, alebo účinkami Reboots regeneračných nohavíc? Žiaden problém. Zapožičajte na pár dní domov. Minimálna doba prenájmu je 10 dní/80 eur. Zoberte si „osobného“ maséra aj vy so sebou na sústredenie a uznajte jeho výnimočné účinky.

Len s nami získavate až 10 % zľavu z ceny produktov značky Reboots.

Navyše každým Vaším nákupom regeneračných produktov Reboots, spoločnosť Reboots.sk daruje 5 % z ceny produktu na Virtual Championship Charity.

Ďakujeme

Ak vás zaujíma niečo, čo ste v tomto príspevku nenašli, pokojne nám napíšte.

Dovidenia priatelia pri ďalšom blogovom príspevku.